PRONÁJEM CHAT U ŘEKY SÁZAVA


Fotogalerie: AREAL 2

/album/fotogalerie-areal-2/mapy-tona-jpg/

—————


AREAL 2  bývalé chaty Tona

Jedná se o naše nové středisko , které je na velkém pozvolném pozemku u řeky a lesa má10chat pětilůžkových a 4 chaty čtyřlůžkové, které jsou umístěny v horní části u lesa. Pětilůžkové  chaty u vody prošly značnou rekonstrukcí a jsou nově vybaveny soc. zařízením, sprchou a  plně vybavenou kuchyňskou linkou. Pro chladnější dny jsou chaty vybaveny kamny.  Jedná se o chaty patrové s jedním lůžkem v přízemí a čtyřmi lůžky v patře. Posezení na plnně kryté terase s dřevěným nábytkem. Jsou vhodné především pro klidnou rodinou rekreaci.

Čtyřlůžkové chaty u lesa skýtají soukromí a klid. Chaty mají dvě místnosti, v jedné místnosti je manželské lůžko, ve druhé je palanda. Chaty mají kamna a posezení na kryté verandě. V těchto chatách je pouze WC s umyvadlem se studenou vodou a v kuchyni taktéž dřez se studenou vodou. Sprcha k dispozici za poplatek 20Kč v dolním areálu (automat).

Pro děti je zde na louce kolotoč a skluzavka s pískovištěm. Dále je zde přírodní hřiště na volejbal či nohejbal a ohniště.

K vybavení dále patří nové molo se vstupem do vody po schůdcích a možnost zapůjčení lodičky a grilu.

CELKOVÁ KAPACITA: 10  CHAT   PATROVÝCH  50 LŮŽEK

                                          4  CHATY PŘÍZEMNÍ       16 LŮŽEK